START - FREE

Váháte, přemýšlíte, nemáte rozpočet nebo si nejste jisti, jestli vám mohu nějak pomoci?

OK, v pořádku, právě pro vás zde mám tento program. Vyplňte kontaktní formulář nebo zavolejte na tel.: 774 786 000 a nebo si rovnou  sjednejte termín  online schůzky a můžeme to vše nezávazně probrat. 

Tento způsob mentoringu probíhá výhradně online nebo telefonicky. Úvodní schůzka je případně po dohodě možná v kanceláři v Hradci Králové.

Rovněž pomáhám a tento program je vhodný i pro začínající podnikatele a firmy, kteří si nejsou v něčem jistí, hledají názor nebo odpověď na své otázky a budoucí rozhodnutí. 

Jak to probíhá

Jednoduše se dohodneme na termínu, sejdeme se online nebo si zavoláme telefonicky. Vy se budete ptát, já budu odpovídat.

Limitovaný počet

Můj čas není nafukovací. Snažím se poradit a pomoci téměř každému. Nezlobte se však, pokud zrovna nebude volný termín a budete muset počkat.

Jak často

dohodou, podle velikosti a úspěšnosti firmy. Program je opravdu myšlen, jako poradenství a pomoc začínajícím, případně těm ve větších problémech.

Co dále

Buď vám budou informace stačit nebo se můžeme dohodnout na další spolupráci. Vy posoudíte, jestli vám to pomůže. Já posoudím, jestli cítím, že vám mohu pomoci.

Individuální mentoring

1x nebo 2x měsíčně

Individuální mentoring probíhá formou osobní schůzky tzv. jeden na jednoho. Probíhá online nebo offline. Offline mentoring probíhá v naši kanceláři v Hradci Králové nebo v Praze.   

Je vhodný pro podnikatele a firmy, kteří se chtějí posouvat co nejefektivněji a nejrychleji vpřed a nemají zájem o VIP mentoring. 

Zaměřujeme se a řešíme jen vaši firmu, vaše potřeby a aktuální situaci.  

Po dohodě je možné vzít s sebou na mentoring svého společníka, spolupracovníka nebo jinou osobu, která se podílí na diskutovaných činnostech.   

Jak to probíhá

Online nebo offline - Hradec Králové , Praha

Individuání zaměření

Mentor je jen pro vás, zaměřujete se výhradně na to, co řešíte vy

Jak často

1 hodina, 1x nebo 2x měsíčně. Také je možné mít 2 hodiny 1x měsíčně. V některých případech, to už však nebývá tak efektivní.

Úvodní konzultace ZDARMA

Využijte vstupní ukázkovou hodinu zdarma. Vzájemně se poznáme, projdeme váš business, dohodneme se na dalším postupu, který bude co nejvíce efektivní.

Co dále

Individuální mentoring můžeme doplnit o realizaci toho, k čemu dojdeme a nemáte kapacity to zvládnout z vlastních řad. Rovněž můžeme začít pracovat s vašimi zaměstnanci nebo kolegy ve firmě.

Podpora

Každý účastník individuálního mentoringu má zajištěnou plnou podporu mentora. Pokud si nejste jistí nebo chcete potvrdit rozhodnutí v době mezi termíny našeho setkání, jednoduše napište e-mail nebo zavolejte a nemusíte čekat až na další termín.

Individuální VIP mentoring

Nejvyšší a nejpohodlnější varianta mentoringu, právě a jen pro vás!

Počítá se s úzkou spoluprací. Můžeme se scházet online, ale spíše dojíždím k vám do firmy. Rovněž je možné to kombinovat. Do části mentoringu můžete zapojit i své spolupracovníky nebo zaměstnance, případně vaše pracovní týmy. 

Jak to probíhá

V pravidelných termínech dojíždím k vám do firmy. Náš čas můžeme věnovat buď jen vám nebo ho rozdělit mezi vás, vaše zaměstnance a spolupracovníky. Rovněž mohu mentorovat váš tým nebo konkrétní projekt.

Jak často

To je dohodou. Zpravidla se jedná o 1-4 bloky měsíčně. Jeden blok je min. 3 hodiny, buď dopoledne nebo odpoledne. Podle počtu bloků se odvíjí cena.

Individuání zaměření

Mentor je jen pro vás, zaměřujeme se výhradně na to, co řešíte vy.

Úvodní konzultace ZDARMA

Využijte vstupní konzultaci zdarma. Vzájemně se poznáme, projdeme váš business, dohodneme se na dalším postupu, který bude co nejvíce efektivní.

Podpora

Každý účastník tohoto programu má zajištěnou plnou VIP podporu mentora po celou dobu vzájemné spolupráce.

Máte otázky, nejste si jisti, jestli je to pro vás vhodné, zavolejte na telefon : 774 786 000 nebo vyplňte kontaktní formulář.